Bezpłatne pocztówki elektroniczne

Jeszcze nie tak dawno temu, w okresie przedświątecznym i w obliczu ważniejszych wydarzeń, jak np. Sylwester czy Nowy Rok, przy okienkach pocztowych ustawiały się długie kolejki- każdy chciał wysłać list albo kartkę z życzeniami do krewnych cz też przyjaciół. Dzisiaj, mało kto korzysta z tej formy składania życzeń. Mamy przecież telefony, z których możemy dzwonić zawsze i wszędzie, za pomocą których możemy wysyłać wiadomości tekstowe. Mamy Internet, który stwarza ogromne możliwości kontaktu z naszymi bliskimi- wszelkiego rodzaju komunikatory, jak chociażby Gadu-Gadu czy skype, profile na portalach społecznościowych, konta na pocztach elektronicznych i tak dalej, i tak dalej. Nie musimy wychodzić z domu, więc tego nie robimy, a tradycja wysyłania pocztówek powoli odchodzi w zapomnienie. To niedobrze, ale z drugiej strony- najważniejsza jest pamięć o najbliższych. Forma w jakiej okażemy krewnym/znajomym, że mamy ich w swojej pamięci zdaje się być w tym momencie najmniej istotna.

Tak czy owak, nie oznacza to, że życzenia które składamy innym z okazji świat czy Sylwestra, zarówno ich treść, jaki i przekaz mogą być byle jakie. Co to, to nie! To, w jaki sposób przekazujemy świąteczne czy noworoczne życzenia, czy jakiekolwiek inne, świadczy bowiem o nas samych, pokazuje nasze podejście do sprawy, nasz szacunek bądź jego brak do tej drugiej osoby. Jeśli więc, nie stać nas na porządne życzenia, to lepiej darować sobie wymuszone uprzejmości, bo nikomu nie wyjdą one na dobre.

Jeżeli naszym celem jest nietradycyjne aczkolwiek, oryginalne i efektowne złożenie życzeń osobie drogiej naszemu sercu, to warto pomyśleć o elektronicznej wersji pocztówki, czyli o e-kartce. Możemy taką stworzyć samodzielnie w wirtualnym świecie- w Internecie, lub skorzystać z gotowego projektu, w obu przypadkach całkowicie za darmo. E-kartka, to multum możliwości! Słowo pisane, animacje, dźwięki, nastrojowe melodie, piosenki, kolędy, muzyka na Sylwestra– wszystko to, może znaleźć się w naszej elektronicznej pocztówce jeśli tylko tego zechcemy!

Ale, to nie jedyny plus e-kartki. Prócz tego, że jej zrobienie/pobranie nic nas nie kosztuje, to jeszcze skracamy czas oczekiwania adresata na „przesyłkę”. E-pocztówka wysłana pocztą elektroniczną dociera przecież do adresata w mgnieniu oka!


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 18340 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/bezplatne-pocztowki-elektroniczne/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shu in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435