Krótkie i śmieszne wierszyki on-line

Humor, to podstawa- tak było, jest i zapewne będzie już zawsze. Wiecznie dobry nastrój i poczucie humoru są tym, co cenimy u innych najbardziej dlatego też, niemal każdy, kto może poszczycić się tymi przymiotami, bardzo szybko zyskuje naszą sympatię. Śmiech, to zdrowie- każdy lekarz i nie lekarz ci to powie! Dobrze opowiedziany dowcip, zrobiony komuś żart, ale taki z wyczuciem czy zabawny wierszyk-rymowanka wyrecytowany lub napisany, to raj dla duszy, która po prostu rozkwita!

 

Szczęściarzem jest ten, kto posiada dar układania wierszy. Oczywiście, nie oczekuje się od takiej osoby liryków na miarę największych poetów- nie. Chodzi po prostu o to, by ten ktoś był zdolny pisać chociażby króciutkie rymowanki, ale o charakterze satyrycznym, komicznym, zabawnym, bo takie właśnie „dzieła” są najbardziej pożądanymi. I nie ma tu znaczenia nawet język, w którym dany „utwór” zostanie sporządzony. Zarówno życzenia w języku obcym, jak i w naszym ojczystym, w postaci wiersza-rymowanki, potraktowane dozą dobrego humoru, to prawdziwy skarb.

 

Całe szczęście, że mamy dostęp do całej masy „gotowych produktów”, których nie dość, że już jest bez liku- w specjalnych książkach, w Internecie, to wciąż przybywają kolejne i kolejne… Mnożą się z zawrotna prędkością niemalże, jak grzyby po deszczu. Ale to dobrze, bo dzięki temu mamy w czym przebierać i z czego wybierać, a o oznacza sukces bez dwóch zdań!

 

„Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
nie połykaj z karpia ości,
nie jedz bombek, nie pal siana,
jedz pierogi, lep bałwana,
a w Sylwestra, pij do rana!”

 

„Do nieba choinki,
wódki trzy skrzynki,
prezentów kupę,
rózgi na dupę,
bajecznego wskoku do …… roku,
a po Sylwestrowym balu dużo
imprez, miłości, szmalu!”

 

„W Nowym ……. Roku życzę Ci
12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha
i 31536000 sekund miłości…”

 

„Co? Pewnie czekasz na jakieś życzenia?
A no to się doczekałeś!!!
Wszystkiego dobrego z okazji
Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku!!!”

Każdy czeka na życzenia świąteczne, sylwestrowe, noworoczne… Każdy chce, aby o nim pamiętano– ja, Ty, on i ona, a nawet ono- zwierzątko, które traktujemy jak swojego przyjaciela. Nie bójmy się słów, nie bójmy się czynów. Sprawmy, aby wejście w …… rok było najpiękniejszym dniem roku minionego.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 18619 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/krotkie-i-smieszne-wierszyki-on-line/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/load.php(679): do_action(' in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435