Piosenki i hity sylwestrowe

Bez muzyki żadna impreza nie ma racji bytu! Nie bez przyczyny zwykło się mawiać, że tam, gdzie dobry didżej, tam świetna zabawa. Rolą didżeja jest bowiem wyselekcjonowanie największych hitów minionego roku czy lat, a następnie „zapodanie” ich bawiącemu się towarzystwu w jak najciekawszej formie. Piosenki płynące z odtwarzacza są okej aczkolwiek, przeboje zagrane z konsolety, umiejętnie zmiksowane przez wprawionego didżeja, to o wiele ciekawsza alternatywa dla muzyki. Oczywiście, najlepsza muzyka, to ta grana na żywo, ale nie zawsze możemy sobie na nią pozwolić. Zespół na scenie, to prawdziwa gratka, ale właściwy człowiek za konsoletą także daje radę.

Hit, to taki przebój, który jest powszechnie znany i lubiany. To piosenka, którą nieustannie grają w rozgłośniach radiowych, którą słychać w telewizji, którą nucą wszyscy dokoła. Melodia, która zapada w ucho, a przy tym wprawia nogi w ruch, to pretendent do miana „hitu” w danym roku. A , że nowych propozycji muzycznych nie brakuje, to lista „hiciorów” jest długa i niewyczerpalna zatem, sylwestrowa noc będzie upływała w takt tylko wielkich przebojów. Wirujmy przy dźwiękach doskonałej muzyki do północy, o północy złóżmy współtowarzyszom zabawy oryginalne życzenia noworoczne, a potem już całkowicie, bez reszty dajmy się ponieść muzyce!

Muzyka na Sylwestra- przy dźwiękach jakiej muzyki będziemy szaleć tego roku?

Mówiąc w skrócie- przy najlepszych z najlepszych! Na pierwszy ogień powinny pójść najnowsze przeboje, a więc kawałki, które świat po raz pierwszy usłyszał w tym, mijającym właśnie  roku- piosenki po polsku i w językach obcych, piosenki artystów polskich i zagranicznych. Nie może zabraknąć porywających utworów takich sław, jak Rihanna, Shakira czy Shaun Baker, które „rozruszają” towarzystwo, jak również nastrojowych ballad Roana Keating’a czy naszego polskiego Feel’a. Absolutnym musem na sylwestrowej imprezie są kawałki brazylijskiego piosenkarza, który nasze serca podbił utworem Balada Sertaneja, a kolejnymi kawałkami zaskarbił sobie miliony wielbicielek. Michel Telo i jego pełne pasji piosenki, to gwarancja wspaniałe zabawy na parkiecie!

Jak się bawić, to na całego zatem, uwielbiany przez wszystkich rock & roll również musi znaleźć się na sylwestrowej składance zresztą, tak samo jak zakręcony twist, bez którego trudno wyobrazić sobie szaloną imprezę.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 18426 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/piosenki-i-hity-sylwestrowe-2012/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shut in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435