Wzory zaproszeń na Sylwestra

Niewiele osób ma czas, a nawet i ochotę, aby w obliczu ważnego wydarzenia, jakim jest np. Sylwester, samemu zaprojektować i zrobić kartki noworoczne. Szkoda nam czasu, energii i nerwów, bo trzeba przyznać, że trzeba się sporo natrudzić żeby stworzyć takie małe arcydzieło. Niemniej jednak, są tacy, którym rękodzieło sprawia mnóstwo radości, jest źródłem satysfakcji, a w pewnym stopniu także samorealizacji, bo tylko naprawdę ambitne osoby są w stanie zdecydować się na własnoręcznie robione kartki z życzeniami zamiast kupować gotowe produkty. Poza tym, ambicją można zarażać, np. swoje dzieci, które z pewnością bardzo chętnie przyłączą się do zabawy. Drukowane malowanki pokolorowane przez nasze pociechy plus ciepłe słowa napisane naszymi rękoma, to duet doskonały, który rozgrzeje niejedno serce w zimny, grudniowy dzień. Oczywiście, tak na dobra sprawę, nie ma znaczenia czy jesteśmy autorami zaproszeń na zabawę sylwestrową, tudzież kartek z życzeniami noworocznymi, czy też nabywcami pięknych „gotowców”. W gruncie rzeczy bowiem, liczy się sam fakt wręczenia zaproszenia/kartki, a więc miły gest i towarzyszące temu emocje.

Kartki jednoczęściowe są najmniej popularne. Właściwie, sprawdzają się jedynie w formie pocztówek, które rozsyłamy tradycyjną drogą, a więc z pośrednictwem Poczty Polskiej. Bardzo rzadko, a właściwie nigdy nie zdarza się nam przekazywać tego typu kartki z ręki do ręki czego powodem jest najpewniej brak elementu zaskoczenia- adresat od razu widzi z czym ma do czynienia, nie sposób zatem go czymkolwiek zadziwić, przecież na tym nam zależy. Najefektowniejsze zaproszenia/kartki mają charakter składany- dwu lub trzyczęściowy. Korzystamy z nich bardzo chętnie i sami lubimy takie otrzymywać.

Ciekawą alternatywą dla kartek łamanych, o których była mowa powyżej, są oryginalne zwoje i rulony przewiązane ozdobnym sznurkiem, kolorową wstążką czy spięte spinką. Innym, równie interesującym rozwiązaniem, są tzw. „pudełeczka z niespodzianką”, a więc małe, niepozorne pudełeczka z kartonu, we wnętrzu których kryje się „wkładka” z treścią zaproszenia bądź życzeniami, a niejednokrotnie także małe „co nieco”- czekoladka albo cukierek.

Bez względu na formę kartki, najważniejsze są elementy, które wskazują na jej charakter. Z Sylwestrem i Nowym Rokiem kojarzą nam się kieliszki do szampana, balony, wstążki, fajerwerki, kalendarz, nuty i wiele innych motywów.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 18421 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/wzory-zaproszen-na-sylwestra/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435