Oficjalne życzenia noworoczne

Nowych Rok, to czas wielkich zmian, wielkich planów i nadziei związanych z ich realizacją dlatego też, tak ważne jest by dobrze wejść w ten nadchodzący Nowy Rok, by uporządkować sprawy z roku zeszłego i mieć czyste konto na dobry start. Życzymy tego samym sobie, ale pragniemy tego także dla innych. Wyrażamy to poprzez słowa i gesty na co dzień, bezpośrednio w kontakcie z drugą osobą aczkolwiek, nie zawsze jest to możliwe. Takie ważne wydarzenia, jak Sylwester i Nowy Rok wymagają szczególnej oprawy. Pamięć o naszych bliskich czy nawet współpracownikach albo klientach jest bardzo ważna, a wysłanie, tudzież wręczenie kartki z kilkoma ciepłymi słowami na ten mroźny, zimowy czas zda egzamin na szóstkę z koroną!

W relacjach z rodziną i przyjaciółmi możemy pozwolić sobie na swobodę i, tzw. luz aczkolwiek, czasami warto zachować odrobinę powagi, np. składając życzenia noworoczne, ponieważ w ten sposób podbijamy niezwykłość owej chwili, niejako czynimy z niej sacrum, a więc coś szalenie ważnego, świętego. Z kolei, w ten sposób wyrażamy szacunek do drugiego człowieka, a szacunek, to podstawa wszystkiego- każdej relacji międzyludzkiej, jakikolwiek miałaby ona charakter.

Oficjalne życzenia, składane osobiście- twarzą w twarz lub w sposób pośredni- telefonicznie, listownie, powinny być zawsze odpowiednio skomponowane i wyważone albowiem, słowa- mówione czy pisane, mają wielką moc i trzeba, aby ta moc została wykorzystana możliwie jak najlepiej. Zrezygnujmy jednak z obiegowych schematów, które nie dość, że pojawiają się przy niemal każdej okazji (urodziny, imieniny, ślub, święta, Nowy Rok itd.) z racji swojej uniwersalności, to jeszcze są wykorzystywane przez praktycznie co drugą osobę. To straszne! Nikt nie chce słuchać oklepanych składanego typu: „Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i wszystkiego, czego tylko chcesz!” Pragniemy słyszeć słów płynących prosto z serca, szczerych, ubranych w piękne słowa- piękne, a zarazem oryginalne mimo, iż użytkowane każdego dnia.

Przykłady kartek na Nowy Rok dostępne w sklepach czy w Internecie pokazują, jak bardzo banalne, nudne i przewidywalne potrafią być życzenia. Naprawdę trudno trafi na gotową kartkę, która miałaby to „coś” dlatego też, najlepiej wybierać kartki czyste i osobiście zadbać o wpisanie do nich cudownych życzeń.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 18223 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/oficjalne-zyczenia-noworoczne/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdow in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435